top of page
Відчуй спокій

Відчуй на власному досвіді щастя та внутрішню гармонію, яку дарують практики медитації. Наші заняття з медитації для початківців навчать вас простих, приємних та ефективних практик медитації, які ви зможете впровадити в своє щоденне життя. В центрі медитації Lotus Garden ми навчаємо автентичному та перевіреному часом методу Мантра медитації. «Ман» означає розум, «тра» означає підняття або визволення. Мантри, яким ви навчитесь, мають здатність звільняти розум від стресів і турбот життя та підносять Душу до стану справжнього спокою та відчуття вічного щастя.

Знайомство з медитацією
Безкоштовно

Всі уроки відбуваються у нашому Центрі Медитації, який розташований за адресою: 7225 Lincoln Ave, Carmichael
Щочетверга 18:30- 19:45 

 

Japa.jpg
Для чого медитувати? 

 

З давніх часів люди практикували медитацію та передавали її з покоління в покоління через її незрівнянну користь, яка залишається актуальною та цінною для нас і сьогодні.
Насамперед, медитація покращує здоров’я нашого фізичного тіла та психічний стан. Вона покращує концентрацію, позбавляє від стресу та тривоги та допомагає нам ставати більш уважними та усвідомленими в наших щоденних справах. Вона розвиває такі якості, як терпеливість, прощення, співчуття та самовідданість.

Окрім цього, завдяки медитації ти зможеш звільнитися від тривоги та відчуття внутрішньої пустки. Ти зможеш досягнути самореалізації, усвідомивши хто ти є, яке твоє справжнє призначення та подолати проблеми цього світу.На заняттях ти навчишся трьох технік Мантра медитації, які легко використовувати та можна впровадити в щоденне життя вже сьогодні. Заняття орієнтовані на початківців, але навіть якщо у тебе вже є досвід медитації, вони теж стануть в нагоді та подарують нові знання.
Корисна інформація:

 

 • Будь ласка, зареєструйся онлайн. Якщо тобі потрібна допомога або ти не можеш зареєструватися заздалегідь, будь ласка,зателефонуй або напиши нам.
  info@lotusgardenmeditation.org
  916-944-8505

 • Прохання приїжджати на 10 хвилин раніше. (Нагадуємо, що уроки проходять за адресою 7225 Lincoln Ave. Carmichael, Ca 95608).
  Ти можеш запаркуватися на нижній парковці або проїхати підʼїзною дорогою та запаркуватися на верхній парковці.

 • Просто приходь! Не потрібно спеціального одягу. Не потрібно приносити щось з собою. Ми забезпечуємо всіма необхідним матеріалами.

 • Зручно розміщуйся. У нас комфортні дивани та крісла, а також ти можеш обрати подушки на підлозі. 

 • Що на тебе чекає: заняття поєднує теоретичну та практичну частину з можливістю поставити запитання.

 • А що далі? Якщо ти бажаєш продовжити навчання та поглибити знання після вступного заняття, ми пропонуємо пройти 2,3 і 4 частини курсу.
  Ти можеш домовитись про заняття зі своїм інструктором або звʼязатися з нами у будь-який час для запису.

bottom of page